home >> Diamantovyprsten.sk

Diamantovyprsten.sk - záruka kvality

Kvalita: Spolupracujeme jedným z najvýznamnejších predajcov šperkov a vo svete. Dodávateľ našich šperkov pôsobí na medzinárodnom trhu so šperkami už vyše 15 rokov. Od roku 1996 prevádzkuje širokú sieť "kamenných" predajní. Na našej stránke si môžete vybrať najvhodnejšiu kategóriu šperkov pre Vás a následne kúpiť prstene, náušnice a iné šperky.

Rýchla doprava šperkov: Náš affiliate partner má k dispozícii viac ako 114.000 ks strieborných, zlatých a diamantových šperkov. Preto môže garantovať odoslanie Vašej objednávky do 24 hodín (pracovné dni).

Garancie: Šperky od nášho partnera sa predávajú vo vyše 1000 "kamenných" predajniach na celom svete. S našimi kvalitnými diamantami a šperkami je spokojných vyše 500.000 zákazníkov na celom svete. Nákup je bezpečný a kvalita produktov je garantovaná a overená puncovým úradom Slovenskej republiky. Poskytujeme 100% garanciu vrátenia peňazí a v prípade, ak sa netrafíte do veľkosti prsteňa, radi Vám ho bezplatne vymeníme za správnu veľkosť.

Všetky overené prstene, prívesky a šperky: Všetky šperky od dodávateľa sú kontrolované puncovým úradom Slovenskej Republiky. V zmysle zákona č.10/2004 Z.z. o puncovníctve a skúšaní drahých kovov v platnom znení sú navyše všetky strieborné šperky nad 3g označené puncovou značkou a zodpovednostnou značkou výrobcu alebo dovozcu. Strieborné šperky pod 3g puncovou kontrolou prechádzajú bez označenia. Všetky zlaté a diamantové šperky kontrolované a označené puncovou značkou (bez výnimky). Puncový úrad SR vykonáva nad našim affiliate partnerom sústavný dohľad v zmysle zákona. Na trhu pôsobí už vyše 15 rokov a celosvetovo má vyše 500.000 spokojných zákazníkov.

Rýchle príjemné objednanie: Všetky diamantové šperky má náš partner skladom. Preto sú naše dodacie lehoty najkratšie možné. Objednávky prijaté do 14.00 hod. v pracovných dňoch expedujeme ešte v ten istý deň. Objednávky po 14.00 hod expedujeme nasledovný pracovný deň. Zásielky doručuje Slovenská pošta do cca 2-3 dní.

Nakupovanie a bezpečnosť: Pri Vašom nákupe diamantov a šperkov Vám doporučujeme Vám preverenie spoločnosti od ktorej šperky kupujete. Mnohé spoločnosti predávajúce na Internet, sú len tzv. garážové firmy, ktoré nemajú vlastné priestory, ani vlastný tovar. Pri objednávke tovar len nakúpia od dodávateľa a následne ho posielajú zákazníkovi. Poznáte ich podľa dlhších dodacích lehôt (aj viac ako 14 dní), a malého sortimentu. Riziko pri nákupe od takýchto garážových firiem je teda pomerne vysoké. Náš partner má vlastné sklady a šperky, ktoré ponúka má skladom a preto všetky šperky expeduje poväčšine už do 24 hodín a poskytuje záruku vrátenia peňazí. Na trhu pôsobí už vyše 15 rokov a máme vyše 500.000 spokojných zákazníkov na celom svete. Nákup u neho je bezpečný a v prípade ďalších otázok o šperkoch môžete kontaktovať experta.